system_laptop_right

Su anda, FIBARO sistemi piyasada bulunan en iyi bina otomasyonu çözümüdür.

Tadilat gerektirmeyen bir kurulum sistemi sunmasi sayesinde, yüzlerce metre kablo çekilmesi ihtiyacini ortadan kaldirir.  Minyatür modüllerimiz herhangi bir buata, aydinlatma veya panjur dügmesinin yuvasina yerlestirilebilir ve tüm elektriksel sistemlerle uyumludur.LED ve florasan lambalari ve eski tip elektrik sistemlerindeki (aydinlatma dügmelerinde nötr hattinin bulunmadigi) aydinlatmalari kontrol edebilen piyasadaki tek sistemdir.

Fibaro cihazlari bina altyapisina kalici olarak baglanmaz. Bu sayede, evinizi yeniden dekore etmek, duvarlarin yerini degistirmek, iç dizayni yeniden sekillendirmek isterseniz sorun yok, sadece gerekli modülleri çikartin ve yeni yerlerine takin.  Mesh ag yapisi, yeri degistirilen modülün yeni yerini sistemde güncelleyecek ve diger bilesenlerle birlikte çalismaya devam etmesini saglayacaktir.

sys_kompatybilnoscUyumluluk ve Z-Wave teknolojisi

Fibaro, pazardaki cep telefonlarinin büyük çogunlugu ile ve bütün tablet bilgisayarlar ile uyumludur ve bu sayede kontrol ve iletisimde sinirsiz özgürlük saglar.

Fibaro ürünleri, Z-wave temelli üretim yapan yaklasik 300 farkli üreticinin cihazlari ile  uyumludur.

Piyasadaki tüm IP kameralarla uyumludur. Herhangi bir olay tespit edildiginde, sistem cep telefonunuza resim veya videosunu gönderir.

 

 

 

sys_centerAkilli sistem

Fibaro sistemi farkli cihazlarin durumunu izler, kontrol eder ve eger gerekliyse olusan olaylarla ilgili sizi bilgilendirir. Piyasada motorlu stor, panjur veya tentenin konumunu bilebilen tek sistemdir. Otomatik olarak kendini günceller. Kayitli ayarlarini otomatik olarak yedekler ve yedekleri uzak sunuclara gönderir. Pil ile çalisan bilesenler, pilleri degismesi gerektiginde sizi bilgilendirir. Tatile çiktiginizda isitmayi açik unuttuysaniz, Fibaro size isitmayi kapatmak isteyip istemediginizi soran bir mesaj yollayabilir.

 

 

Grafik arayüzsys_interface

Özel bir yazilima ya da teknik destege ihtiyaç duymadan cihazlar arasi baglantilari, senaryolari ve tüm sistem zekasini herhangi bir anda herhangi bir bilgisayardan yapabileceginiz kolay arabirime sahip tek sistemdir.

 

sys_bezpGüvenlik

Fibaro sistemi mevcut alarm sistemiyle entegre çalisabilir.

Bilesenler, ana üniteden bagimsiz olarak da çalisabilirler. Örnegin, ana ünite arizalanmis olsa bile, sistemin bir yangin tespit etmesi durumunda, motorlu panjurlar açilir, elektrikli pencereler açilir, duman tahliye sistemi devreye sokulur. Sisteminizi disaridan kontrol etmek için VPN ya da statik IP adresine ihtiyaç yoktur.

title_fibaro_tomorrow

Fibaro multimedia ile:sys_multi

Sistemi HDMI girisi olan herhangi bir TV ile kontrol edin.
Evde sakin bir aksam, bir film izleyerek dinlenirken kapinizin çaldigini düsünün. Sistem filmi durduruyor, isiklar oturma odasinda %30, evin girisinde %100 açiliyor. Evinizin önündeki kameradan alinan görüntü televizyona yansitiliyor. Telefonunuzu alip kapidaki kisiyle görüsüyorsunuz ve kapiyi sadece yaninizdaki cep telefonu üzerinden bir dokunusla açiyorsunuz.Film izlemek ve film kütüphanenizi yönetmek
Televizyonunuz nerede olursa olsun favori filmlerinize erisebilirsiniz.Herhangi bir odada sevdiginiz müzikleri, tadilat gerektirmeyen çok odali ses sistemi ile dinleyin.
Hayal edin… Oturma odasina giriyorsunuz ve favori müziginiz çalmaya basliyor. Mutfaga geçiyorsunuz, sensör sizi farkediyor ve mutfak radyosu ayni müzigi çalmaya devam ediyor. Dahasi, yangin durumunda tüm ses cihazlari ailenizi uyaracak özel ses mesajlari yayinliyor.

Fibaro “Servisler”sys_uslugi

Fibaro ile evde olusabilecek herhangi bir sorunu çözmenize yardim edecek genis bir servis saglayici veritabanina aninda erisebileceksiniz. Örnegin çamasir makineniz su akittiginda, sistem size otomatik olarak sihhi tesisatçilarin listesini sunacak ve seçtiginiz bir tanesini hemen aramanizi saglayacaktir.*

Fibaro ile alisverissys_zakupy

Sistem büyük online alisveris siteleri ile entegre olacaktir. Düzenli olarak yaptiginiz alisverislerde kasa kuyrugunda çok fazla bosa zaman harcarsiniz. Bunun yerine siz bu zamani ailenizle geçirin, Fibaro alisverisinizi yapar ve kurye geldiginde size haber verir.

 

 

Fibaro’nun essiz özellikleri

Fibaro ile senaryolar hazirlayabilir ve belirli olaylara bagli olarak çalismak üzere kurulacak cihazlar arasi baglantilar uzman destegi gerekmeksizin olusturulabilir. Bu gibi ayarlamalari saniyeler içerisinde yapabilir ve sonucu begenmediginiz taktirde evde veya iste uzaktan istediginiz sekilde degistirebilirsiniz. Bakin ne kadar kolay!

*Bu özellik sadece belirli ülkelerde kullanima açilacaktir.

Fibaro sistemi, isini tutkuyla yapan akilli bina uzmanlari tarafindan gelistirildi.

Herkesin ulasabilecegi bir çözüm sunmak istedigimiz için, en yüksek kalitede uygun fiyatli bir ürün gelistirdik. Mart 2011 verilerine göre ürünlerimiz dünya çapinda benzerleri arasinda en uygun fiyata sahip konumda.